top of page
Image by Dan LeFebvre

SMART HOME

System automatyki budynkowej

W naszych inwestycjach zastosowaliśmy inteligentne rozwiązania. W projektach domów jednorodzinnych umieściliśmy system automatyki budynkowej Grenton, które umożliwia sterowanie:

  • ogrzewaniem

  • roletami

  • wentylacją mechaniczną 

i to wszystko za pomocą paneli sterujących lub smartfona.​

Istnieje także możliwość dalszej rozbudowy systemu pod indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców. Zaawansowana technologia umożliwia kontrolowanie funkcjonowanie domu na wiele różnych sposobów. Smart Home umożliwia pełną integrację wszystkich systemów i czujników oraz stworzenie optymalnych scenariuszy, które pozwolą Ci zaoszczędzić pieniądze przeznaczone na ogrzewanie i energię.

 

Sterowanie ogrzewaniem

 

Kontrolowanie temperatury w Twoim domu za pomocą aplikacji w smartfonie?

Tak, z inteligentnym systemem Grenton jest to możliwe! System pozwoli Ci dopasować idealną temperaturę do każdego pomieszczenia oraz pomoże Ci kontrolować sytuację niezależnie od pogody.

 

Jak zaoszczędzić pieniądze, które wydajesz na ogrzewanie?

Zoptymalizuj plan ogrzewania Twojego domu. Kiedy nie ma cię w mieszkaniu Grenton wyłączy ogrzewanie

i zmniejszy wentylację do minimum. Jednak, kiedy wrócisz do domu będzie on znowu ciepły i przytulny. Jak to możliwe? Inteligentny system zadba o nagrzanie pomieszczeń przed Twoim powrotem. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zyskać aż do 37% oszczędności.


Sterowanie roletami

 

Cenisz sobie prywatność i bezpieczeństwo? A może lubisz podziwiać promienie słońca o poranku?

Dopasuj działanie rolet do swoich potrzeb. System Smart Home zadba o Twój komfort i pomoże Ci w stworzeniu odpowiedniego klimatu w Twoim domu.

 

System Grenton pozwoli Ci stworzyć przejrzysty harmonogram i scenariusz funkcjonowania rolet w różnych przypadkach. Chcesz by budziły Cię promienie słońca? Nie ma problemu. Dostosuj rolety do swoich potrzeb oraz trybu życia i ciesz się komfortem każdego dnia.

 

Inteligentny system monitorowania działania rolet ma także pozytywny wpływ na utrzymanie optymalnej temperatury w Twoim mieszkaniu. Grenton zadba o ciepło w twoich pomieszczeniach zimą oraz o odpowiednią wentylację latem. Mieszkaj tak, jak lubisz!

 

Sterowanie wentylacją mechaniczną

 

Mechaniczna wentylacja może w znacznym stopniu poprawić efektywność energetyczną budynku, a system Smart Home jest jej doskonałym uzupełnieniem. Podczas Twojej nieobecności system Grenton obniży wydajność wentylacji do minimum lub będzie pracował w trybie interwałowym, czyli będzie włączał ją co jakiś czas. Dzięki temu pomieszczenia będą odpowiednio wentylowane. W odpowiednim odstępie czasu system automatycznie dostosowuje temperaturę w Twoim domu, tak abyś mógł czuć się komfortowo po powrocie.


 

Pozostałe udogodnienia

 

System inteligentnego sterowania daje takżę inne możliwości np.: sterowanie oświetleniem, dostosowanie inteligentnego system nawadniania, monitoring domu i ogrodu oraz sterowanie otoczeniem z poziomu aplikacji mobilnej. My dajemy Ci podstawową wersję, która pozwoli Ci zaoszczędzić na ogrzewaniu i zadba o Twoje bezpieczeństwo. Natomiast Ty możesz dostosować pozostałe funkcje Smart Home do swoich potrzeb i stylu życia.

bottom of page